Workshopy

nestačí se dívat, květiny musíte vnímat celou svou duší

Každý z nás má skrytý talent. Přijďte zjistit, jestli ten váš není zrovna v kreativních a designových vazbách živých květin, vypichování dekorací nebo ve výrobě originálních dárků. Vyzkoušet si to můžete u nás, nebo dorazíme tam, kde se vám to hodí více. 
Na workshopech se vás ujme profesionální květinářka a krok po kroku vám vysvětlí, že za mnohými talenty je často znalost a praxe. Radost z vlastnoručně vyrobené vazby můžete také darovat - svým blízkým nebo jako teambuilding.

  • květinové workshopy pod vedením profesionálů

  • již od 5 osob

  • v naší dílně v Praze nebo u vás

  • zaměření workshopu přizpůsobíme vašim představám

  • pomůžeme vám, poradíme vám a vše vám přehledně vysvětlíme a ukážeme

  • výsledné dílo si pak odnesete domů

Aktuální workshopy

Na všechny workshopy Vám rádi vystavíme DÁRKOVÉ POUKAZY.  

Adresa: Aranžérie, Liškova 959/3, Praha 4 - Kamýk.

 V případě zájmu napište na info@aranzerie.cz nebo se můžete registrovat v níže uvedeném formuláři.

Online workshopy

Jak si budete přát

Hledáte pro své zaměstnance, kolegy, přátele online workshopy, které se dají uskutečnit po celé České republice? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám zašleme aktuální nabídku. 

Můžeme vám zajistit online workshopy na výrobu:

- kokedamy

- mechových obrazů

- adventních věnců

- létajících baněk (rostlinná aerária)

Veškeré komponenty vám zašleme zásilkovou službou DPP přímo k vám domů nebo do kanceláře. Napište si o více informací na info@aranzerie.cz

Kokedama

středa 22. září od 17:30 hod, cena 600,- Kč

Poslední volné místečko!

Jeden z našich nejoblíbenějších workshopů. Kdo nemá doma kokedamu, jakoby nebyl :) Ponořte ruce do hlíny a vytvořte si svojí vlastní mechovou kouli - kokedamu. Jedná se o japonský styl pěstování rostlin, do kterého vás zasvětíme. Každý z vás si vytvoří svojí vlastní kokedamu, na výběr budete mít ze 4 rostlinek. Workshopem Vás provede Martina, délka 1 - 1,5 hodiny.

Podzimní věnec

středa 6.října od 17:30 hod, cena 950,- Kč

Podzim je jak stvořený pro výrobu věnců. Šípky, listy, přírodniny, květy... Příroda sama nabízí celou paletu barev a nekonečných možností. Přijďte se naučit, jak se takový divoký podzimní věnec připravuje. Každý si vyrobí svůj vlastní věnec, podle své fantazie. Workshopem vás provede Ivet, délka 1 - 1,5 hodiny.

Obrázek ze sušiny a květů v dřevěném rámu

středa 13. října od 17:30 hod, cena 1.150,- Kč

Vytvořte si vlastní originální dekoraci ze sušiny a květů. Obrázek můžete tvořit dle vaší fantazie. Každý z účastníků si odnese domů svůj jedinečný výtvor. Jedná se o trvalou dekoraci, květy přirozeně zaschnou. Rozměry rámu cca 25 cm x 30 cm. Workshopem vás provede Martina, délka 1 - 1,5 hodiny.

ADVENTNÍ WORKSHOP

Čtvrtek 25. listopadu a pátek 26. listopadu 2021 od 15.00 hod a 17:30 hod, cena 970,-Kč

Letos první adventní neděle připadá na 28. listopadu. Loni jsme nemohli s vámi společně tvořit adventní dekorace, o to více se na vás letos těšíme! Bude pro vás připravena široká paleta přízdob, dekorací, neotřelých i tradičních adventních doplňků, svíček atd. A samozřejmě - milé a příjemné prostředí naší dílny! Workshopem vás provede Martina.

Zarezervujte si své místo včas!

Připravované workshopy

Nabídka našich workshopů se průběžně doplňuje. Je možné, že v současné době není zrovna vypsán termín pro ten Váš. Nevadí, dejte nám vědět, že máte o něj zájem a my budeme vědět, že se máme pokusit daný workshop vypsat co nejdříve. Stačí do poznámky ve formuláři napsat, např. kokedama, mechový obraz, létající baňky, vázání kytic apod. Individuální workshopy - kreativní rozlučková párty nejen pro nevěsty, rodinná setkání nebo tvoření jen tak pro radost

Dle dohody

Jste svědkyně nebo blízká kamarádka a přemýšlíte o kretivním pojetí rozlučky pro nevěstu? Máte rádi květiny a hledáte místo, kde uspořádat soukromý workshop s přáteli nebo rodinou? Tak jste správně v Aranžérii.

Můžeme společně vyrobit květiny do vlasů, věnečky, květinové náramky, kokedamy, zahradu v láhvi, mechové obrazy nebo cokoliv dalšího. Kreativitě se meze nekladou.

V případě zájmu nám napište na info@aranzerie.cz nebo vyplňte dole přiložený formulář. 

Zpracujeme Vám nezávaznou kalkulaci. Skupinka min. od 5 lidí a více.

Můžeme Vám nabídnout prostory naší dílny, naší zahrady nebo přijet za Vámi!

Online rezervace workshopy

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.