Komunitní zahrada

Společně žít a vzájemně bourat hranice

Přijďte s námi sousedit!

Chceme pro vás vytvořit místo, kde vám bude dobře. Kde se naučíte novým a inspirativním věcem, kde potkáte příjemné sousedy a kam se bude rádi vracet. 

V dnešní hektické době je skoro luxus se zastavit a nadechnout. Načerpat insipraci. Ponořit ruce do hlíny. Lehnout si do trávy. Společně posnídat.

Buďte v obraze! Stačí vyplnit formulář, a je to!

O nás

Není nám lhostejné, jak žijí lidé kolem nás. Proto před 31 lety vznikla nezisková společnost Společnost E, která pomáhá lidem s epilepisí žít lepší život. Před 8 lety jsme založili sociální podnik a květinovou dílnu Aranžérii, kde zaměstnáváme lidi s epilepsií, maminky pečující o handicapované děti a seniory. 

Letos nově zakládáme pro vás komunitní centrum a komunitní zahradu Éčko. Proč zrovna "éčko"? Protože jsme empatičtí, energetiční, extrovertní. Ale hlavně, pomáháme lidem s epilepsií. Především od toho tu je také Společnost E a Aranžérie

Sídlíme v Liškově ulici ve vilce se zahradou, která naskýtá mnoha možností. Chceme se s vámi o tento kousek zelené oázy podělit.

Workshopy

Kokedama 19. května od 17:30 hodin

Zasvětíme vás do světa kokedam, mechových koulí. Jedná se o japonský styl pěstování rostlin, "koke" - koule, "dama" mech.

Na výběr budete mít ze 4 druhů rostlin: břečťan, asparagus, dracena, horská palma. Prosím napište do poznámy, kterou rostlinu si přejete připravit.

Kde: ulice Liškova 3, Praha 4 (dílna Aranžérie)

Cena: 550,- Kč  

Workshopem vás provede Iveta. 

Online rezervace workshopy

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.