Podzimní nabídka
Barevný podzim z Aranžérie

Pusťte podzim do svých domovů!


V Aranžérii jsme pro vás tradičně připravili zcela novou podzimní nabídku.  Objednávky přijímáme na emailu: info@aranzerie.cz nebo na níže uvedeném formuláři, a to do neděle 14. října.

Dekorace budou k vyzvednutí od 22. října u nás v dílně nebo je rádi dopravíme přímo k vám!

1. Svícen s vřesem, cena 340,- Kč 

Popis: v aranžovací hmotě vypíchané větvičky vřesu, uprostřed umístěna svíčka ve skleněné nádobě. Šířka 30 cm, výška 18 cm. Trvanlivá a bezúdržbová dekorace, do interiéru i exteriéru.

2. Dýně na tácku, cena 390,- Kč

Popis: na dřevěném tácku umístěny okrasné dýně, zdobeno mechem a podzimními přírodninami. Šířka 23 cm, výška 16 cm. Trvanlivá a bezúdržbová dekorace, do interiéru i exteriéru.

3. Malý svícen, cena 150,- Kč

Popis: na dřevěném kolečku umístěna sklenka se svíčkou, zdobeno přírodninami. Průměr 10 cm, výška 8 cm. Trvanlivá a bezúdržbová dekorace, do interiéru i exteriéru.

4. Skleněná mísa plná podzimu, cena 510,- Kč

Popis: ve skleněné míse vydekorovány podzimní přírodniny - šišky, bukvice, mech, mochyně, kaštany. Šířka 26 cm, výška 12 cm. Trvanlivá a bezúdržbová dekorace, do interiéru i exteriéru.

5. Věneček na dveře - květiny, cena 260,- Kč

Popis: věneček z přírodních větviček zdoben přírodninami a umělými květy. Průměr 15 cm. Trvanlivá a bezúdržbová dekorace, do interiéru i exteriéru.

6. Věneček na dveře - šípek, cena 260,- Kč

Popis: věneček z přírodních větviček zdoben přírodninami a šípkem. Průměr 15 cm. Trvanlivá a bezúdržbová dekorace, do interiéru i exteriéru.

7.  Dekorace z křídlatky, cena 200,- Kč


Popis: z větví křídlatky vytvořen základ dekorace, doplněno přírodninami. Průměr 12 cm, výška 25 cm. Trvanlivá a bezúdržbová dekorace, do interiéru i exteriéru.

8. Velký věnec, cena 490,- Kč

Popis: přírodní věnec bílošedé barvy zdoben přírodním materiálem, vhodné k položení nebo pověšení. Průměr 40 cm. Trvanlivá a bezúdržbová dekorace, do interiéru i exteriéru.

10. Dekorace v šiškovém základu, cena 460,- Kč

Popis: ze smrkových šišek vytvořena nádoba, vyaranžovaná růžemi, okrasnou dýní a podzimními přírodninami. Šířka 25 cm, výška 25 cm. Trvanlivá a bezúdržbová dekorace, do interiéru i exteriéru.

11. Podzimní květináček, cena 390,- Kč

Popis: v proutěném košíku vyaranžované podzimní květy a rostliny. Trvanlivost cca 14 dní. Dekorace bezúdržbová.

Stačí vyplnit a je to!

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.