Adventní věnec v balíčku

Vytvořte si svůj vlastní adventní věnec. Připravíme vám veškeré komponenty, které si vyberete, a můžete vyrábět doma, s rodinou, s dětmi.

 Adventní balíčky vám doručíme domů nebo si je můžete vyzvednout na našich odběrových místech. Nemusíte tak složitě shánět komponenty, vše vám připravíme.

Jak adventní balíčky fungují? Máte 2 možnosti.

První možnost: Vyberte si z jednoho z našich vzorových věnců. Potřebné komponenty vám připravíme a můžete si doma vytvořit věnec sami. Objednávat můžete ZDE. Zároveň vám zašleme video návod na výrobu mašle a na výrobu adventního věnce bez tavné pistole (pokud ji doma nemáte).
Druhá možnost: Navolte si přízdoby dle své fantazie. Základem je vždy jedlový korpus a bodce (pod svíčky). Dále si můžete vybrat 8 druhů dalších přízdob. Objednávat můžete ZDE. Zároveň vám zašleme video návod na výrobu mašle a na výrobu adventního věnce bez tavné pistole (pokud ji doma nemáte).

Rádi Vám také připravíme hotové adventní věnce. V tom případě zvolte třetí možnost na konci této nabídky.

První možnost - balíček dle vzorového věnce

Cena 700,- Kč/balíček adventní věnec
Cena 600,- Kč/balíček věnec na dveře

ADVENTNÍ VĚNEC - 700,- Kč

VĚNEC NA DVEŘE - 600,- Kč

Druhá možnost - zvolte si své přízdoby

Cena 700,- Kč / balíček

Fotografie prosím rozklikněte, aby se vám zobrazily celé.

Základem každého adventního balíčku je jedlový korpus (25 cm průměr) a 4 bodce (pod svíčku). Dále si můžete navolit 8 dalších druhů jednotlivých komponentů. Formulář naleznete pod fotografiemi přízdob.

Třetí možnost - hotový adventní věnec

Rádi Vám vytvoříme hotový adventní věnec. Můžete si vybrat ze vzorových adventních věnců nebo nám popsat vaše přání. Hotový a nazdobený adventní věnec vám připravíme.