E-shop

Už jen pár kliků vás dělí od radosti

Adventní a vánoční kolekce 2023

Máme pro vás 3 originální kolekce: Dřevo a příroda, Tři oříšky pro Popelku a Viva Magenta. Kromě kolekce máme pro vás různé druhy adventních věnců a setů na domácí tvoření (DIY)

Barvou roku je právě Viva Magenta - snoubí v sobě červené, růžové a fuchsiové tóny a často je nazývaná jako oživlá červená. Vzbuzuje energii, pozitivní emoce a optimismus. Barva je inspirovaná přírodou, konkrétně karmínovým barvivem

Objednávky s dodáním do PRVNÍ ADVENTNÍ NEDĚLE (tj. 3. prosince) přijímáme do 24. listopadu. Pospěšte si - dekorace máme v omezeném množství.

KOLEKCE - PŘÍRODNÍ DESIGN

KOLEKCE - VIVA MAGENTA

KOLEKCE - TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU

ADVENTNÍ VĚNCE

SETY NA VÝROBU ADVENTNÍCH VĚNCŮ - DIY

DROBNÉ DÁRKY


Sezónní nabídka


Workshopy

Pokud nám to naše kapacity dovolí, rádi Vám připravíme i workshop na míru. Stačí když vás bude více než 5 osob. Neváhejte nás kontaktovat na info@aranzerie.cz.


Mechové obrazy a kokedamy

Vyrábíme je ze stabilizovaného mechu. Jedná se o přírodní mech, který je stabilizován za pomocí konzervační látky. Svůj přírodní vzhled a barvu si zachová po několik let. Rádi vám připravíme obraz v jiných rozměrech. Pokud rádi tvoříte, můžete si ho u nás vytvořit na workshopu.

Fotografie mechových obrazů je pouze ilustrační. Ačkoliv je mech stabilizovaný, tak je to pořád přírodnina. Z tohoto důvodu co kus to originál


Zahrady v lahvi 

Přeneste domů kousek přírody. Připravíme pro vás krásný, elegantní a jediněčný rostlinný mikrosvět ve skleněné láhvi. Pokud máte doma nějakou svou oblíbenou skleněnou nádobu, které by rostlinky slušely, napište nám a určitě se domluvíme.


Sesadby do bytu i na terasu

Sesazované nádoby v naší nabídce jsou spíše pro inspiraci. Rádi pro Vás připravíme takovou, které se bude dařit u Vás doma, či na terase. Stačí napsat na info@aranzerie.cz , jaká nádoba/y Vás zaujala/y a do jakého prostředí je potřebujete. My Vám připravíme vhodnou nabídku.  

Betonová kolekce

Výroba betonových nádob je další příležitost, aby se do naší dílny vrátil ruch a shon, na který jsme byli zvyklí před covidem. Navrhované dekorace můžete brát jako inspiraci. Moc rádi vysadíme do nádobky jiné rostlinky, případně vypichované dekorace přizpůsobíme barevně či druhově.


Svíčky VonTree Candle 

Eva je sluchově handicapovaná mikrobioložka na mateřské, která vyrábí přírodní svíčky ze sojového či včelího vosku. Část zisku věnuje Svazu neslyšících a nedoslýchavých ČR a.s..

SLEVOVÉ KARTY

V našem eshopu můžeme použít kartu věrnostního programu Sphere.