E-shop

Adventní kolekce 

Elegantní styl

Kolekce je laděná do stříbrna, zelené větvičky jsou oživené stříbrným asparágusem, omrzlými větvičkami a bílými přízdobami. Jednotlivé dekorace jsou  vzdušné, vhodné do všech typů interiéru, lehce zkombinovatelné s jinými barvami. 

Rustikální styl

Z této kolekce máme obzvlášť velkou radost! Zařadili jsme do ní medové svíčky z VonTree Candel. A kdo vlastně stojí za výrobou svíček? Stručně řečeno - nedoslýchavá mikrobioložka na mateřské, se zájmem o přírodu, zdravý životní styl a svíčky. Přivoňte si k dobru, a to dvojnásobně!

Moderní styl

Jedinečnost. Originalita. Stylovost. To vše naleznete v naší moderní kolekci. Jedná se o samé výjimečné dekorace. 

Dětský

Také už se těšíte na tu radost v dětských očích? Náš vánoční sobík, ten už se nemůže dočkat! Kolekce inspirována našimi dětmi, nasedněte na sáňky a projeďte se dětskou kolekcí! 

Dárky 

Letos si poprvé můžete u nás koupit vonné svíčky od VonTree Candle a kalendář od studia Formall

Věnce

K Vánocům patří společné chvíle v rodině, s přáteli. Někdo rád peče, jiný tvoří, někdo zvládá všechno, nebo naopak vůbec nic. Proto i letos přicházíme s nabídkou adventní věnců a těch závěsných na dveře. Pro ty, co rádi tvoří, připravíme tvořivou sadu, ve které budou mít vše potřebné. Stejně tak Vám věnec rádi sestavíme a pošleme již hotový. 

Adventní věnce 

Věnce na zavěšení 

Workshopy

Aktuálně jsou všechny naše workshopy obsazené. Pokud chcete své blízké potěšit naším workshopem, neváhejte a napište nám. Připravíme Vám dárkový voucher. 

Pokud nám to naše kapacity dovolí, rádi Vám připravíme i workshop na míru. Stačí když vás bude více než 5 osob. Neváhejte nás kontaktovat na info@aranzerie.cz.

Stálá nabídka 

Nechte svůj domov rozzářit živými květinami, nebo rostlinami. Nezáleží na tom, jestli budou ve skle, betonu, mechu a nebo tradičně ve váze. Radost udělají vždy!

Mechové obrazy

Vyrábíme je ze stabilizovaného mechu. Jedná se o přírodní mech, který je stabilizován za pomocí konzervační látky. Svůj přírodní vzhled a barvu si zachová po několik let. Rádi vám připravíme obraz v jiných rozměrech. Pokud rádi tvoříte, můžete si ho u nás vytvořit na workshopu.

Fotografie mechových obrazů je pouze ilustrační. Ačkoliv je mech stabilizovaný, tak je to pořád přírodnina. Z tohoto důvodu co kus to originál

Kokedamy a rostlinná aeária

Rostlinná terária

Přeneste domů kousek přírody. Připravíme pro vás krásný, elegantní a jediněčný rostlinný mikrosvět ve skleněné láhvi. Pokud máte doma nějakou svou oblíbenou skleněnou nádobu, které by rostlinky slušely, napište nám a určitě se domluvíme.


Sesadby do bytu i na terasu

Sesazované nádoby v naší nabídce jsou spíše pro inspiraci. Rádi pro Vás připravíme takovou, které se bude dařit u Vás doma, či na terase. Stačí napsat na info@aranzerie.cz , jaká nádoba/y Vás zaujala/y a do jakého prostředí je potřebujete. My Vám připravíme vhodnou nabídku.  

Baňky, zkumavky alias vázičky trochu jinak

Betonová kolekce

Výroba betonových nádob je další příležitost, aby se do naší dílny vrátil ruch a shon, na který jsme byli zvyklí před covidem. Navrhované dekorace můžete brát jako inspiraci. Moc rádi vysadíme do nádobky jiné rostlinky, případně vypichované dekorace přizpůsobíme barevně či druhově.