E-shop

Už jen pár kliků vás dělí od radosti

Zimní kolekce 2023

Lednová novinka

Máte rádi ve svém okolí zeleň, jen občas jste trochu roztržití a potřebujete, aby se vám rostliny se zálivkou připomněly? Pak je naše zahrada v lahvi s parožnatkami to pravé pro vás. 

Ostatní zahrady v lahvi naleznete níže na stránce. Případně si k nám můžete přijít udělat svoji vlastní zahradu na workshop, který se bude konat 30. března od 17:30

Nejoblíbenější zimní kytice

Občas se stane, že se člověk zakouká do nějaké květiny a pak již jinou nechce. Nebo se zapomene a nestihne si včas objednat. V lednu jsme pro vás vybrali tři vaše nejoblíbenější kytice z předchozích zimních nabídek a zařadili je znovu do nabídky. 

Oblíbili jste si jinou naši dekoraci? Zkuste nám napsat na info@aranzerie.cz a pokud to bude možné, tak vám dekoraci rádi připravíme. 

Sezónní kytice

Workshopy

Pokud nám to naše kapacity dovolí, rádi Vám připravíme i workshop na míru. Stačí když vás bude více než 5 osob. Neváhejte nás kontaktovat na info@aranzerie.cz.

Dárkový poukaz

Svíčky VonTree Candle 

Eva je sluchově handicapovaná mikrobioložka na mateřské, která vyrábí přírodní svíčky ze sojového či včelího vosku. Část zisku věnuje Svazu neslyšících a nedoslýchavých ČR a.s..

Stálá nabídka 

Nechte svůj domov rozzářit živými květinami, nebo rostlinami. Nezáleží na tom, jestli budou ve skle, betonu, mechu a nebo tradičně ve váze. Radost udělají vždy!

Mechové obrazy

Vyrábíme je ze stabilizovaného mechu. Jedná se o přírodní mech, který je stabilizován za pomocí konzervační látky. Svůj přírodní vzhled a barvu si zachová po několik let. Rádi vám připravíme obraz v jiných rozměrech. Pokud rádi tvoříte, můžete si ho u nás vytvořit na workshopu.

Fotografie mechových obrazů je pouze ilustrační. Ačkoliv je mech stabilizovaný, tak je to pořád přírodnina. Z tohoto důvodu co kus to originál

Kokedamy a rostlinná aeária

Zahrady v lahvi 

Přeneste domů kousek přírody. Připravíme pro vás krásný, elegantní a jediněčný rostlinný mikrosvět ve skleněné láhvi. Pokud máte doma nějakou svou oblíbenou skleněnou nádobu, které by rostlinky slušely, napište nám a určitě se domluvíme.


Sesadby do bytu i na terasu

Sesazované nádoby v naší nabídce jsou spíše pro inspiraci. Rádi pro Vás připravíme takovou, které se bude dařit u Vás doma, či na terase. Stačí napsat na info@aranzerie.cz , jaká nádoba/y Vás zaujala/y a do jakého prostředí je potřebujete. My Vám připravíme vhodnou nabídku.  

Baňky, zkumavky alias vázičky trochu jinak

Betonová kolekce

Výroba betonových nádob je další příležitost, aby se do naší dílny vrátil ruch a shon, na který jsme byli zvyklí před covidem. Navrhované dekorace můžete brát jako inspiraci. Moc rádi vysadíme do nádobky jiné rostlinky, případně vypichované dekorace přizpůsobíme barevně či druhově.


SLEVOVÉ KARTY

V našem eshopu můžeme použít kartu věrnostního programu Sphere.