"Kytka pro babi a dědu"

Zahřejme jim srdce ❤️

Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. V domovech seniorů v našem sousedství žijí seniorky a senioři, a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde

Tak nás napadlo, že oslovíme domovy seniorů v našem sousedství a nabídneme jim narozeninové pugety pro jejich seniorky a seniory. Jim se ten nápad líbí. Teď vstoupíte do příběhu Vy, protože bez Vás kytka ani radost nebudou! 


Jak to funguje:     Vy → lidé s epilepsií → babi a děda = radost + radost + radost 


Potřebujeme k tomu Vaši podporu. Vy zadáte trvalý /nebo jednorázový/ příkaz na "Kytku pro babi a dědu" na Darujme.cz. My každý měsíc vybereme s partnerskými domovy seniory a naši zaměstnanci připraví kytici jenom pro ně. O všem Vás budeme informovat. Osobně Vám poděkujeme a zašleme fotogalerii obdarovaných. Budeme Vás informovat také o počtu obdarovaných seniorů.
Vy tak pomůžete hned dvakrát. Díky Vám se lidé s epilepsií vrátí do práce, která je pro ně často jediným zdrojem příjmu, a zahřejete na světě jedno srdce navíc. To není málo. Přičichněte si k dobru.

Za každou kytičkou a za každou fotografií, stojí silné příběhy. Některé jsou smutnější, jiné veselejší. Za některými se skrývá samota. Ale jedno mají společné. RADOST! 


Kytičky stále doručujeme a projekt "Kytka pro babi a dědu" je v plném proudu. Jak dlouho? Tak dlouho, dokud budeme mít podporu od vás, našich dárců.

Pugety putují do Domova pro seniory Chodov, do Ústavu sociálních služeb na Praze 4 , do Domova pro seniory Háje, do domova pro seniory Dům u Agáty, do pečovatelské služby na Praze 6 a do Domova pro seniory Dobřichovice

A komu jsme už udělali radost - díky vám! ❤️

 Vstoupit do příběhu "Kytky pro babi a dědu" a udělat radost hned dvakrát je teď pro vás ještě snažší. Jsme na Slevomatu! https://www.slevomat.cz/podnik/143378-aranzerie

RECENZE

Chtěla bych moc poděkovat Aranžérii za jejich krásné květiny, které dělají ohromnou radost našim uživatelům sociálních služeb. Zejména našim ženám - seniorkám, které mnohdy dlouhá léta žádnou květinu nedostaly. Jejich radost v očích se nedá slovy popsat. Vždyť co každou ženu dokáže nejvíce potěší bez ohledu na věk ? Přeci krásná květina. 

Ještě jednou moc děkujeme!

Monika Křížková, sociální pracovnice, Ústav sociálních služeb v Praze 4


Děkujeme květinové dílně Aranžerie za pravidelné doručování nádherných květin. Naši oslavenci z Domova pro seniory Chodov mají vždy velkou radost a květina jim vykouzlí úsměv na tváři. Každý pugét je jiný a má své vlastní kouzlo. Doufáme, že tato spolupráce bude trvat i nadále a těšíme se na každou další květinu. Ještě jednou velké díky!


Bc. Pavla Masopustová, DiS.Domov pro seniory Chodov


Dnes jsem  předávala krásnou kytičku od Vás k 90.tinám. Paní Anna měla velkou radost a setkání bylo velmi příjemné, povídala mi o tom, jak má ráda jarní květiny a jaro celkově a byla moc potěšená.  Osobně jsem za projekt nesmírně šťastná, neb si najdu čas v klidu a individuálně si s klienty popovídat, což je v této hektické době velmi vzácné. Děkujeme.


JUDr. Lucie Trnková, ředitelka Pečovatelské služby Prahy 6,

Momentky z předávání květin z Domovů s pečovatelskou službou na Praze 4 a Praze 6