Workshopy

nestačí se dívat, květiny musíte vnímat celou svou duší

Každý z nás má skrytý talent. Přijďte zjistit, jestli ten váš není zrovna v kreativních a designových vazbách živých květin, vypichování dekorací nebo ve výrobě originálních dárků. Vyzkoušet si to můžete u nás, nebo dorazíme tam, kde se vám to hodí více. 
Na workshopech se vás ujme profesionální květinářka a krok po kroku vám vysvětlí, že za mnohými talenty je často znalost a praxe. Radost z vlastnoručně vyrobené vazby můžete také darovat - svým blízkým nebo jako teambuilding.

  • květinové workshopy pod vedením profesionálů

  • již od 5 osob

  • v naší dílně v Praze nebo u vás

  • zaměření workshopu přizpůsobíme vašim představám

  • pomůžeme vám, poradíme vám a vše vám přehledně vysvětlíme a ukážeme

  • výsledné dílo si pak odnesete domů

Aktuální workshopy

Na všechny workshopy Vám rádi vystavíme DÁRKOVÉ POUKAZY.  

Adresa: Aranžérie, Liškova 959/3, Praha 4 - Kamýk.

 V případě zájmu napište na info@aranzerie.cz nebo se můžete registrovat v níže uvedeném formuláři.

Letní vypichovaná dekorace z křídlatky, obilí a květin na zaschnutí

středa 25. srpna od 17:30 hod, cena 650,- Kč

Naučíme vás si vytvořit krásnou letní dekoraci na zaschnutí. Budeme pracovat s křídlatkou, obilím a květinami. Workshopem vás provede Martina. Délka workshopu bude cca 1 hodina.

Nádoby z betonu

úterý 7. září od 17:30 hod, cena 600,- Kč

Přijďte se k nám naučit, jak výrábět nádoby z betonu. Každý z vás si může vyrobit 3 - 5 betonových nádob podle vašeho přání nebo inspirace. Fantazii se meze nekladou. Vysvětlíme vám techniku výroby a společně budeme "betonovat".  Můžete pak sami tvořit podle fantazie a vyrábět krásné ručně dělané nádoby. Workshopem vás provede Marcela, délka 1 - 1,5 hodiny.

Kokedama

středa 22. září od 17:30 hod, cena 600,- Kč

Jeden z našich nejoblíběnějších workshopů. Kdo nemá doma kokedamu, jakoby nebyl :) Ponořte ruce do hlíny a vyvořte si svojí vlastní mechovou kouli - kokedamu. Jedná se o japonský styl pěsování rostlin, do kterého vás zasvětíme. Každý z vás si vytvoří svojí vlastní kokedamu, na výběr budete mít ze 4 rostlinek. Workshopem Vás provede Martina, délka 1 - 1,5 hodiny.

Podzimní věnec

středa 6.října od 17:30 hod, cena 950,- Kč

Podzim je jak stvořený pro výrobu věnců. Šípky, listy, přírodniny, květy... Příroda sama nabízí celou paletu barev a nekonečných možností. Přijďte se naučit, jak se takový divoký podzimní věnec připravuje. Každý si vyrobí svůj vlastní věnec, podle své fantazie. Workshopem vás provede Ivet, délka 1 - 1,5 hodiny.

Vypichovaná dýně

úterý 12. října od 17:30 hod, cena 750,- Kč

Podzimní aranžování do vydlabané dýně za použití květů, přírodnich a podzimních doplňků. Originální podzimní dekorace. Workshopem vás provede Marcela, délka workshopu 1 - 1,5 hodiny.

Obrázek ze sušiny a květů v dřevěném rámu

středa 13. října od 17:30 hod, cena 1.150,- Kč

Vytvořte si vlastní originální dekoraci ze sušiny a květů. Obrázek můžete tvořit dle vaší fantazie. Každý z účastníků si odnese domů svůj jedinečný výtvor. Jedná se o trvalou dekoraci, květy přirozeně zaschnou. Rozměry rámu cca 25 cm x 30 cm. Workshopem vás provede Martina, délka 1 - 1,5 hodiny.

Připravované workshopy

Nabídka našich workshopů se průběžně doplňuje. Je možné, že v současné době není zrovna vypsán termín pro ten Váš. Nevadí, dejte nám vědět, že máte o něj zájem a my budeme vědět, že se máme pokusit daný workshop vypsat co nejdříve. Stačí do poznámky ve formuláři napsat, např. kokedama, mechový obraz, létající baňky, vázání kytic apod. Individuální workshopy - kreativní rozlučková párty nejen pro nevěsty, rodinná setkání nebo tvoření jen tak pro radost

Dle dohody

Jste svědkyně nebo blízká kamarádka a přemýšlíte o kretivním pojetí rozlučky pro nevěstu? Máte rádi květiny a hledáte místo, kde uspořádat soukromý workshop s přáteli nebo rodinou? Tak jste správně v Aranžérii.

Můžeme společně vyrobit květiny do vlasů, věnečky, květinové náramky, kokedamy, zahradu v láhvi, mechové obrazy nebo cokoliv dalšího. Kreativitě se meze nekladou.

V případě zájmu nám napište na info@aranzerie.cz nebo vyplňte dole přiložený formulář. 

Zpracujeme Vám nezávaznou kalkulaci. Skupinka min. od 5 lidí a více.

Můžeme Vám nabídnout prostory naší dílny, naší zahrady nebo přijet za Vámi!

Online rezervace workshopy

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.