Adventní workshopy pro firmy

sociální podnik Aranžérie

Představte si, jak s vašimi kolegy zažijete společně strávený čas v příjemném prostředí adventního nebo vánočního workshopu. Zapomenete na práci a budete tvořit. Workshop se může konat přímo ve vašich prostorách, nebo v naší květinové dílně na Praze 4

Jsme tu, abychom přizpůsobili každý workshop vašemu speciálnímu přání a potřebám.

Co vám můžeme nabídnout:

- nabízíme širokou paletu tradičních i netradičních materiálů - sušené plody, klasické ozdoby, látkové a sušené květiny, sušené dekorace, a nekonečný výběr barev, mašlí a svíček

- každý workshop bude provázet zkušená aranžérka, která podpoří vaši kreativitu a pomůže vám vytvořit něco opravdu unikátního 

A to není vše - i když jste mimo Prahu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zašleme individuální cenovou nabídku dopravy a rádi přijedeme za vámi.

Spoluprací s námi nejenže získáte nezapomenutelný zážitek, ale také podpoříte sociální podnikání. Dáte nový rozměr času stráveného s vašimi kolegy. Přijďte a společně vytvoříme vánoční atmosféru, která zůstane v paměti na dlouho.


Nabídka firemních workshopů/teambuildingů

1. Adventní věnce: cena 1 050 Kč / dekorace. Délka workshopu cca 1,5 hodiny. 


2. Vánoční věnce na dveře: cena 1000 Kč / dekorace. Délka workshopu cca 1,5 hodiny.


3. Vánoční svícny: cena 1000 Kč / dekorace. Délka workshopu cca 1,5 hodiny.

Svícny s jednou nebo dvěma svíčkami, aranžované do nádoby nebo vytvoření svícnu z větviček (forma vypichování). Jakákoliv varianta je možná a spolu vymyslíme ideální řešení nebo můžeme zkombinovat více variant.


4. Vánoční menší dekorace v keramické nádobě s jednou svíčkou nebo bez svíčky: cena 500 Kč / dekorace. Délka workshopu 1 hodina.

Nevíte jestli s jednou svíčkou nebo bez svíčky? Není problém, varianty je možné zkombinovat.


5. Kruhy na zavěšení: cena 650 Kč / dekorace. Délka workshopu 1 - 1,5 hodiny


Ceny jsou uvedené bez DPH. Doprava je účtovaná zvlášť, jako jednorázová položka. Stačí napsat Terce na info@aranzerie.cz a obratem vám zašleme kompletní kalkulaci.

Nevíte, kterou variantu vybrat, nebo se vám líbí různé možnosti? Neváhejte - můžeme je jednoduše zkombinovat. Každý z vašich kolegů si tak může vyrobit dekoraci, která bude přesně podle jeho přání.

Kontaktujte Terku na info@aranzerie.cz nebo na telefonním čísle 737 044 332.

Můžete se s námi také spojit přes formulář a obratem se vám ozveme zpět.