Dárkové předměty

ze sociálního podniku Aranžérie

Dárkové předměty a dekorace jsou vyrobené v našem sociálním podniku Aranžérii. Jedná se o ruční a originální výrobu. 


Ceny jsou včetně balení a včetně DPH 21 %. Dekorace je možné přizpůsobit vašim požadavkům (na barvu nebo složení komponentů). Kontaktujte nás prosím na emailu info@aranzerie.cz nebo na telefonním čísle 724 913 712. 

1. Vánoční jmenovky: ručně vyrobené dárkové jmenovky s motivy českých Vánoc, otevírací, recyklovaný papír, v látkovém bavlněném sáčku. Cena za 5 ks vč. balení 100 Kč, cena za 10 ks vč. balení 170 Kč. 

2.  Vánoční svícínek na dřevěném kolečku: ručně vyrobený svícínek, základ dřevěné kolečko, přírodniny, svíčka, mašle. Možné i v jiných barvách než v bílé a červené. Baleno v papírové eko krabičce s okénkem. Cena 320 Kč vč. balení v dárkové taštičce. 

3.  Sada 3 látkových andílků: ručně vyrobení andílci na zavěšení s látkovou sukýnkou, ručně potištěnou. Každá sukýnka může být jiná, různé látky a potisky. Baleno v papírové dárkové eko krabičce s průhledným víkem. Cena 180 Kč. vč. balení. 

4. Jeden andělíček v organzovém sáčku. Sukýnka červená nebo bílá. Cena 55 Kč. 

5. Sada mašlí se sponou na připevnění v papírové krabičce. Mašle se 4 očky, stačí už jen připevnit na vánoční stromek, dekoraci nebo dárek. Výběr z různých barev (zlatá, červená, bílá, stříbrná, s andělíčky). Vzor mašlí dle individuálního přání - společně vzory vybereme a dle vašeho přání připravíme. Cena za sadu 5ti mašlí 300 Kč vč. balení. Cena za sadu 10ti mašlí 600 Kč vč. balení. 

6. Dřevěné ozdoby na zavěšení. Ručně vyrobené dřevěné ozdoby s vánočními motivy. Motivy je možné kombinovat nebo objednat jen jeden druh. Na výběr: vánoční kapřík, větvička, sobík, kůň, sněhulák, andělka, andělíček a vločka. Cena 40 Kč/ozdoba. Možné v dárkovém balení libovolný počet ozdob, mix nebo jeden vzor. 

7.  Keramický květináček na dřevěných nožičkách s drátovcem a hortenzií:  průměr 15cm, výška 20cm. Keramický květináček na dřevěných nožičkách. Trvanlivá dekorace. Stabilizovaný eukalyptus, drátovec, borovice, skleněné vánoční kouličky, látková hortenzie. Baleno v papírové eko krabičce s okénkem. Cena 495 Kč vč. balení v dárkové taštičce. 

8. Keramický květináček na dřevěných nožičkách s eukalyptem a hortenzií: průměr 15cm, výška 24 cm. Keramický květináček na dřevěných nožičkách. Trvanlivá dekorace. Stabilizovaný eukalyptus, nevěstin závoj, hortenzie (vše stabilizované trvanlivé květiny). Baleno v papírové eko krabičce s okénkem. Cena 495 Kč vč. balení v dárkové taštičce. 

9.  Dřevěný kruh s eukalyptem, borovicí, drátovcem a hortenzií: průměr 25cm, dřevěný kruh, umělý eukalyptus, borovice, drátovec, látková hortenzie. Baleno v eko papírové taštičce. Trvanlivá dekorace. Cena 525 Kč vč. balení v papírové eko taštičce. 

10.  Svícen na dřevěných nožičkách: trvanlivý svícen. Svíčky 24 cm a 20 cm. Keramický květináček na dřevěných nohách. Umělý modřín, šišky, skleněné kouličky, velikost bez svíček- průměr 15 cm, výška 17 cm. Cena 660 Kč vč. balení v papírové taštičce. Trvanlivá dekorace. 

11.  Kovový kroužek s modřínem: kovový kroužek s umělým modřínem. Skleněné vánoční kouličky. Šišky. Průměr 20 cm kruh. Baleno v eko papírové taštičce. Cena 600 Kč vč. balení v papírové eko taštičce. Trvanlivá dekorace.

12.  Kovový kruh: Kovový kruh dozdobený skleněnými kouličkami, látkovou hortenzii, třpytivými hvězdičkami. Průměr 25 cm. Baleno v eko papírové taštičce. Cena 480 Kč vč. balení v papírové taštičce. Trvanlivá dekorace. Je možné i v jiných barvách dle domluvy.

13.  Mechové obrazy: mechový obraz ze stabilizovaného mechu, rozměry cca 26x26 cm, možné v bílém, černém nebo přírodním rámečku. Trvanlivá designová dekorace. Baleno v eko papírové taštičce. Cena 1270 Kč vč. balení v papírové eko taštičce. Trvanlivá dekorace.

14. Létající baňky: dekorace ve skleněné baňce se sukulentem ( různé druhy echevérie, tilandsie atd). Dekorace na zavěšení nebo na položení. Baleno v papírové krabičce. Cena 420 Kč vč. balení v krabičce. Trvanlivá dekorace.

15. Dekorace trvanlivá se zaječími ocásky: stabilizovaná hortenzie, eukalyptus, zaječí ocásky (všechny rostliny stabilizované - trvanlivé). Dekorace v keramickém květináčku. Trvanlivá dekorace. Baleno v dárkové eko krabičce s okénkem. Cena 470 Kč vč. balení v dárkové taštičce. 

Pro objednání nebo dotazy kontaktujte Terku na info@aranzerie.cz nebo na telefonním čísle

737 044 332.

Můžete se s námi také spojit přes formulář a obratem se vám ozveme zpět.