Dárkové předměty

ze sociálního podniku Aranžérie

Dárkové předměty a dekorace jsou vyrobené v našem sociálním podniku Aranžérii. Jedná se o ruční a originální výrobu. 


Ceny jsou včetně balení a včetně DPH 21 %. Dekorace je možné přizpůsobit vašim požadavkům (na barvu nebo složení komponentů). Kontaktujte nás prosím na emailu info@aranzerie.cz nebo na telefonním čísle 724 913 712. 

1. Vánoční jmenovky: ručně vyrobené dárkové jmenovky s motivy českých vánoc, otevírací, recyklovaný papír, v látkovém bavlněném sáčku. Cena za 5 ks vč. balení 100 Kč, cena za 10 ks vč. balení 170 Kč. 

2.  Vánoční svícínek na dřevěném kolečku: ručně vyrobený svícínek, základ dřevěné kolečko, přírodniny, svíčka, mašle. Možné i v jiných barvách než v bílé a červené. Baleno v papírové eko krabičce s okénkem. Cena 320 Kč vč. balení v dárkové taštičce. 

3.  Sada 3 látkových andílků: ručně vyrobení andílci na zavěšení s látkovou sukýnkou, ručně potištěnou. Každá sukýnka může být jiná, různé látky a potisky. Baleno v papírové dárkové eko krabičce s průhledným víkem. Cena 180 Kč. vč. balení. 

4.  Keramický květináček na dřevěných nožičkách s drátovcem a hortenzií:  průměr 15cm, výška 20cm. Keramický květináček na dřevěných nožičkách. Trvanlivá dekorace. Umělý eukalyptus, drátovec, borovice, skleněné vánoční kouličky, látková hortenzie. Baleno v papírové eko krabičce s okénkem. Cena 495 Kč vč. balení v dárkové taštičce. 

5. Keramický květináček na dřevěných nožičkách s eukalyptem a hortenzií: průměr 15cm, výška 24 cm. Keramický květináček na dřevěných nožičkách. Trvanlivá dekorace. Stabilizovaný eukalyptus, nevěstin závoj, hortenzie (vše stabilizované trvanlivé květiny). Baleno v papírové eko krabičce s okénkem. Cena 495 Kč vč. balení v dárkové taštičce. 

6.  Dřevěný kruh s eukalyptem, borovicí, drátovcem a hortenzií: průměr 25cm, dřevěný kruh, umělý eukalyptus, borovice, drátovec, látková hortenzie. Baleno v eko papírové taštičce. Cena 525 Kč vč. balení v papírové eko taštičce. 

7.  Svícen na dřevěných nožičkách: trvanlivý svícen. Svíčky 24 cm a 20 cm. Keramický květináček na dřevěných nohách. Umělý modřín, šišky, skleněné kouličky, velikost bez svíček- průměr 15cm, výška 17cm. Cena 660 Kč vč. balení v papírové taštičce. 

8.  Kovový kroužek s modřínem: kovový kroužek s umělým modřínem. Skleněné vánoční kouličky. Šišky. Průměr 20 cm kruh. Baleno v krabičce. Cena 600 Kč vč. balení. 

9.  Kovový kruh: Kovový kruh dozdobený skleněnými kouličkami, látkovou hortenzii, třpytivými hvězdičkami. Průměr 25 cm. Baleno v eko papírové taštičce. Cena 480 Kč vč. balení v papírové taštičce. 

10.  Mechové obrazy: mechový obraz ze stabilizovaného mechu, rozměry cca 26x26 cm, možné v bílém, černém nebo přírodním rámečku. Trvanlivá designová dekorace. Baleno v eko papírové taštičce. Cena 1270 Kč vč. balení v papírové eko taštičce. 

11. Létající baňky: dekorace ve skleněné baňce se sukulentem ( různé druhy echevérie, tilandsie atd). Dekorace na zavěšení nebo na položení. Baleno v papírové krabičce. Cena 420 Kč vč. balení v krabičce. 

12. Dekorace trvanlivá se zaječími ocásky: stabilizovaná hortenzie, eukalyptus, zaječí ocásky (všechny rostliny stabilizované - trvanlivé). Dekorace v keramickém květináčku. Trvanlivá dekorace. Baleno v dárkové eko krabičce s okénkem. Cena 470 Kč vč. balení v dárkové taštičce.