Jak to u nás funguje?

Cesta k vaší květině je jednoduchá.

Stačí si vybrat z naší nabídky a pak nás kontaktovat.

Nalezneme ideální řešení

Obratem vaši poptávku potvrdíme a nabídneme možnosti řešení

Květina je připravena

Převzít květiny si můžete v naší dílně, nebo zajistíme dodání kurýrem až k vám.

Každá zakázka a květinový servis je pro nás individuální - stejně tak její řešení. Pro objednávky jsme k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. V ostatních hodinách zareagujeme nejrychleji, jak to půjde. Platba je možná převodem na účet nebo hotově.


Dárkové poukazy z dílny Aranžérie

Můžete si také u nás objednat dárkový poukaz v libovolné hodnotě a na libovolný květinový dárek/workshop. Stačí se s námi spojit přes formulář nebo na emailu info@aranzerie.cz a vše s Vámi obratem vyřešíme.


Kontaktujte nás pohodlně zde:

Komu již dělají naše květiny radost?

Rádi sem zařadíme i vaše logo.

Každý týden zdobí dvě květinové aranže recepci ČS. V roce 2016 a 2017 zajištěna výzdoba vyhlášení ceny nadace ČS Floccus.

Do kavárny Mamacoffe ve Vodičkově a Sokolovské ulici připravujeme pravidelně každý týden květinovou vazbu do vázy a vypichovanou květinovou dekoraci.

V kavárně Ema espresso bar můžete každý týden vidět nové květiny z Aranžérie, do kavárny Ema je rádi dodáváme již od roku 2014.

Zaměstnanci banky Moneta Money bank si užívají náš květinový servis. Těšíme je našimi dárkovými  květinami k narozeninám a sezonními květinovými dekoracemi.

Pro kavárnu Café Lounge od roku 2014 připravujeme pravidelně květiny do interiéru kavárny a malé květinové vazby na stolečky.

Pro pražský Impact HUB připravujeme květiny a výzdobu prostoru na vyhlášení cen Laboratoře Vodafone a Impact First.

Již od roku 2013 pravidelně zajišťujeme květiny na vyhlášení ceny Olgy Havlové pro laureáty ceny a květinovou výzdobu interiéru sálu.

Již od roku 2014 zajišťujeme květinový servis pro Mezinárodní hudební festival Pražské jaro a také zdobíme festival Rudolfa Firkušného.

Pro Pražskou komorní filharmonii zajišťujeme květinový servis pro vystupující umělce a zdobíme prostory v Rudolfinu nebo Obecním domě.