E-shop

Už jen pár kliků vás dělí od radosti

Podzim 2023

Připravujeme i dekorace dle zadání a přání. Stačí napsat na info@aranzerie.cz

Kategorie


Sezónní nabídka

Kategorie


Workshopy

Kategorie

Pokud nám to naše kapacity dovolí, rádi Vám připravíme i workshop na míru. Stačí když vás bude více než 5 osob. Neváhejte nás kontaktovat na info@aranzerie.cz.


Mechové obrazy

Vyrábíme je ze stabilizovaného mechu. Jedná se o přírodní mech, který je stabilizován za pomocí konzervační látky. Svůj přírodní vzhled a barvu si zachová po několik let. Rádi vám připravíme obraz v jiných rozměrech. Pokud rádi tvoříte, můžete si ho u nás vytvořit na workshopu.

Fotografie mechových obrazů je pouze ilustrační. Ačkoliv je mech stabilizovaný, tak je to pořád přírodnina. Z tohoto důvodu co kus to originál

Kategorie


Kokedamy a rostlinná aeária

Kategorie

Zahrady v lahvi 

Přeneste domů kousek přírody. Připravíme pro vás krásný, elegantní a jediněčný rostlinný mikrosvět ve skleněné láhvi. Pokud máte doma nějakou svou oblíbenou skleněnou nádobu, které by rostlinky slušely, napište nám a určitě se domluvíme.

Kategorie


Drobné dárky

Dárkové předměty a dekorace jsou vyrobené v našem sociálním podniku Aranžérii. Jedná se o ruční a originální výrobu. 

Kategorie


Sesadby do bytu i na terasu

Sesazované nádoby v naší nabídce jsou spíše pro inspiraci. Rádi pro Vás připravíme takovou, které se bude dařit u Vás doma, či na terase. Stačí napsat na info@aranzerie.cz , jaká nádoba/y Vás zaujala/y a do jakého prostředí je potřebujete. My Vám připravíme vhodnou nabídku.  

Kategorie

Baňky alias vázičky trochu jinak

Kategorie

Betonová kolekce

Výroba betonových nádob je další příležitost, aby se do naší dílny vrátil ruch a shon, na který jsme byli zvyklí před covidem. Navrhované dekorace můžete brát jako inspiraci. Moc rádi vysadíme do nádobky jiné rostlinky, případně vypichované dekorace přizpůsobíme barevně či druhově.


Svíčky VonTree Candle 

Eva je sluchově handicapovaná mikrobioložka na mateřské, která vyrábí přírodní svíčky ze sojového či včelího vosku. Část zisku věnuje Svazu neslyšících a nedoslýchavých ČR a.s..

Kategorie

SLEVOVÉ KARTY

V našem eshopu můžeme použít kartu věrnostního programu Sphere.